Resources

>

Intellectual Property News

>

Fundusz Mp Ideas Powered For Business 2024

Fundusz MŚP "Ideas Powered for Business" 2024

Olena Shmanko

Olena Shmanko

16 February 20242.5 min read

Share This Blog

Fundusz MŚP "Ideas Powered for Business" 2024

Czy jesteś gotowy, by wynieść swój biznes na wyższy poziom? Fundusz MŚP jest tutaj, by przyspieszyć Twoją drogę rozwoju poprzez wykorzystanie mocy ochrony własności intelektualnej.Wyobraź sobie: mamy rok 2024, w którym pełno nowości i innowacyjnych rozwiązań.

Wyobraź sobie możliwość pozyskania finansowania nie tylko na znaki towarowe i wzory przemysłowe, ale także na patenty – po raz pierwszy w historii! Tak, Fundusz MŚP przełamuje bariery i otwiera drzwi jak nigdy dotąd.Z możliwością uzyskania zwrotu poniesionych kosztów aż do 6000 EUR, możliwości są nieograniczone.

Kto może skorzystać z Funduszu MŚP? Jeśli prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo z siedzibą w Unii Europejskiej, odpowiedź jest prosta: Ty! Bez względu na to, czy jesteś samotnym przedsiębiorcą czy dynamiczną jednostką handlową, o ile spełniasz kryteria kwalifikacyjne, jesteś w grze. I uwierz nam, nagrody są tego warte.

Fundusz MŚP oferuje 4 różne vouchery, które można wykorzystać do ubiegania się o zwrot kosztów związanych z różnymi aspektami własności intelektualnej w 2024 roku. Usługi te obejmują znaki towarowe, wzory, patenty, aplikacje na ochronę odmian roślin oraz usługi związane z analizą IP.

Voucher 1: Skan IP

Otrzymaj do 1350 EUR na audyt i usługi egzekwowania praw własności intelektualnej.

Voucher 2: Znaki towarowe i wzory przemysłowe

75% zniżki związane z opłatami za zgłoszenie znaku towarowego i wzoru na poziomie UE, krajowym i regionalnym, oraz 50% zniżki związane z opłatami za zgłoszenie znaku towarowego i wzoru poza UE, co pozwala zaoszczędzić nawet do 1000 EUR.

Voucher 3: Patent - Nowość!

W tym roku Fundusz MŚP oferuje jeszcze szerszy zakres usług, w tym finansowanie kosztów prawnych związanych z przygotowaniem i zgłoszeniem wniosku o europejski patent (do 50% lub 2000 EUR, jeśli zostanie złożony przez profesjonalnego przedstawiciela z oficjalnej listy EPO).

Voucher 4: Ochrona odmian roślin

Do 1500 EUR na beneficjenta! Zwrot 75% opłat za złożenie wniosku online i jego egzaminację przez CPVO.

Procedura Funduszu MŚP

Pomożemy Ci w zdobyciu dofinansowania i zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Czy warto wziąć udział w programie?

Z naszego doświadczenia wynika, że wielu przedsiębiorców wstrzymuje się od rejestracji znaków towarowych i wzorów przemysłowych z powodu braku środków, które mogliby przeznaczyć na ten cel. Takie oszczędności są zrozumiałe w dzisiejszych trudnych czasach finansowych. Jednakże, jak wielokrotnie udowodniono, są one złudne. Przywłaszczenie znaku towarowego przez konkurenta może skutkować nieodwracalnymi szkodami, wymagającymi znacznych zasobów finansowych do naprawy - znacznie większych niż opłaty rejestracyjne. Dlatego też, skoro możliwe jest tak łatwe uzyskanie zwrotu wydatków na ochronę własności intelektualnej, byłoby grzechem nie skorzystać z takiej możliwości.


Share This Blog

Trademarkia Logo

Poland

Globalny lider w zakresie ochrony znaków towarowych na świecie

Szybkie linki

Our Team

Blog

Trademarkia Global

Trademarkia Europe

Reach Us

Disclaimer: The information contained in this website is provided for informational purposes only, and should not be construed as legal advice. Although LegalForce RAPC Worldwide P.C., dba Trademarkia P.C., is a law firm (the “Firm”), your use of this website does not establish an attorney-client relationship with the Firm. Such a relationship can only be established after the Firm decides that it is willing and able to accept the engagement after a conflict check and after a written retainer agreement is agreed upon between you and the Firm. Your use of this website is also subject to our Terms of Use and Privacy Policy.

* Please note that prices listed on this website are subject to change based on fluctuations in exchange rates with respect to USD.