Top Stories

Znak towarowy

Opłaty za rejestrację znaku towarowego w Unii Europejskiej

Informacje prawne

Piotr Pawel Sliwinski

Piotr Pawel Sliwinski

24 November 20234 min read

Zastanawiałeś się kiedyś ile może kosztować rejestracja twojego znaku towarowego w Unii Europejskiej? Czy rejestracja każdego znaku kosztuje tyle samo, a może kwoty różnią się w zależności od rodzaju znaku? W tym artykule dowiesz się, ile pieniędzy należy przeznaczyć na skuteczną rejestrację znaku towarowego oraz jak ta cena zmienia się w zależności od ilości klas w której znak jest zarejestrowany.

Powiązane blogi

Trademarkia Logo

Poland

Globalny lider w zakresie ochrony znaków towarowych na świecie

Szybkie linki

O Nas

Blog

Trademarkia Globalni

Trademarkia Europe

Napisz do nas

Informacja zawarta na tej stronie internetowej jest dostarczana wyłącznie w celach informacyjnych i nie należy jej interpretować jako porady prawnej. Mimo że LegalForce RAPC Worldwide P.C., działająca jako Trademarkia P.C., jest kancelarią prawną („Kancelaria”), korzystanie z tej strony internetowej nie tworzy relacji adwokat-klient z Kancelarią. Taka relacja może zostać ustanowiona tylko po tym, jak Kancelaria zdecyduje, że jest gotowa i może przyjąć zlecenie po sprawdzeniu konfliktu interesów oraz po akceptacji pisemnej umowy o świadczenie usług prawnych między tobą a Kancelarią. Korzystanie z tej strony internetowej podlega również naszym Warunkom korzystania z usługi i Polityce prywatności.

Proszę zauważyć, że ceny wymienione na tej stronie internetowej mogą ulec zmianie w związku z wahaniem kursów walutowych względem dolara amerykańskiego (USD).